חברות הקוסמטיקה שאת חייבת להכיר

חברות קוסמטיקה

בעולם פועלות חברות רבות בתחום הקוסמטיקה אך בשנים האחרונות יש כמה חברות קוסמטיקה מהן שביססו את מקומן כמובילות וזאת כיוון שהן ביצעו מחקרים לאורך שנים ובהתאם לכך החלו לייצור מוצרים יוצאי דופן שהם בעלי אפקטיביות רבה.

לקוחות של מוצרי קוסמטיקה

הנשים שרוכשות מוצרי קוסמטיקה שונים באופן קבוע, מעוניינות לנסות ולהשתמש במוצרים חדשים. אם התכשירים האלו הם באמת יעילים והם יצרו הבדל בשיער שלהן, הן תשמחנה להמשיך ולהשתמש בתכשירים החדשים. אך אם הן הגיעו למסקנה שאין הבדל בין המוצרים, הן לא תמיד תרכושנה שוב את המוצר לאור חוסר שביעות הרצון שלהן. לאור זאת יצרני הקוסמטיקה המובילים הוציאו לשוק לאחרונה מוצרים איכותיים ביותר והצרכניות מצביעות ברגליים ורוכשות את הפריטים האיכותיים לשימושם ביום יום.

אקו לאב

EcoLove היא חברה המוקדשת לקידום שמירה על הסביבה והפחתת ההשפעה הסביבתית של חיי היומיום שלנו. הם מציעים מגוון רחב של מוצרים העשויים מחומרים בני קיימא, כגון קשיות לשימוש חוזר, כלי במבוק ומוצרי ניקוי ידידותיים לסביבה. מוצרי הטיפוח של Eco Love מתוכננים מתוך מחשבה על קיימות. הם מציעים מגוון פריטי טיפוח אישי, כגון שמפו טבעי, סבוני גוף ודאודורנטים, שכולם עשויים עם מרכיבים טבעיים וידידותיים לסביבה. מוצרים אלה ארוזים בחומרים ידידותיים לסביבה, כגון נייר ממוחזר ואריזות מתכלות, כדי למזער פסולת. מוצרי הטיפוח של Eco Love לא רק טובים לכדור הארץ, אלא הם גם טובים לגוף שלך, מכיוון שהם נקיים מכימיקלים מזיקים וניחוחות סינתטיים. בבחירה במוצרי הטיפוח של אקו לאב, תוכלי להרגיש טוב בטיפול בעצמך תוך שמירה על איכות הסביבה

ביו טופ

אחת החברות שביצעו פריצת דרך משמעותית היא ביו טופ. מדובר בחברה שמייצרת במפעלים חדשניים ומתקדמים תכשירים לשיער שהם ייחודיים כמו לדוגמה קרם לעיצוב תלתלים, שמפו קרטין, שמפו לשיער דליל, מסכה מיוחדת לשיער, ספריי סרום לשיער יבש, קרם לעיצוב תלתלים שאהוב מאד על הנשים המתולתלות, ספריי לשיער לשמירה על היציבות של התסרוקת וגם שמפו, סרום ומסכה מקינואה אשר מעניקים לשיער של כל אישה מראה יפהפה ושופע.

נשים שמנסות מוצר אחד או שניים של יצרן זה חשות באפקטיביות הרבה שלהם ולכן הן מנסות לא אחת גם מוצרים נוספים שלהם כדי להשלים את הסדרה וליהנות מכל התכשירים.

חברות קוסמטיקה

אינדולה

אינדולה היא חברה שמתמחה כבר עשרות שנים בייצור של צבעי שיער. לאורך השנים דגלה החברה בחדשנות ולכן מיוצרים במפעלים שלה צבעי שיער איכותיים ברמה גבוהה. אם בתחילת הדרך היו רק צבעים נורמטיביים כמו שחור או חום, היום החברה מייצרת קשת רחבה מאד של גוונים. הנשים יכולות לצבוע את שיערן לבד, או לחלופין להגיע למספרות המקצועיות וליהנות מצביעת שיער באופן מקצועי עם צבעים מדהימים על פי בחירתן. כמו כן מיצרים במפעלים אלו מוצרים משלימים כמו אבקת הבהרה ללא אבק, בלונד וגם מסכת משי אשר מחליקה את השיער לעיצוב מרשים.

רבלון

רבלון היא אחת מחברות הקוסמטיקה הוותיקות בעולם ובמפעלים שלה מיוצרים תכשירים קוסמטיים לאורך שנים רבות. אפשר לרכוש מוצרים יוצאי דופן, כמו לדוגמה יוניפלקס טיפול משקם לשיער, שמפו יבש ללא שטיפה, מסכה לשיקום השיער ללא שטיפה, ספריי אקסטרים חזק לעיצוב השיער ועוד.

לוריאל פריז

מוצריה האיכותיים של חברת לוריאל פריז נמכרים בכל העולם. גם בישראל יש דרישה רבה למוצרים המובילים שלה כמו לדוגמה מוס לשיער דליל, ספריי מלח לעיצוב, שמפו לשיער דליל, קרם פתיחת תלתלים ועוד. גולת הכותרת של חברה זו הם צבעי השיער המעולים שלה הקיימים בספקטרום רחב מאד של צבעים ומעניקים אפשרות לכל אישה ליהנות בכל פעם מצבע אחר או צבע זהה של שיערה, בהתאם לרצונה.

אוקטן

חברה נוספת שבמפעליה מיוצרים תכשירים איכותיים היא אוקטן ואפשר לרכוש לדוגמה מסיכת הזנה טיפולית ללא מלחים או לחלופין מסיכה טיפולית פנינים וקרטין ללא שטיפה.

המאמר נכתב באדיבות פורטל הקוסמטיקה https://www.cosmetics-reviews.co.il