5 המותגים החזקים בקרב שעונים יוקרתיים

שעונים יוקרתיים

התפקיד המסורתי של השעונים הוא להראות את השעה. אך כיום בעידן הטכנולוגיה המתקדמת כאשר הטלפונים הניידים מראים לנו את השעה, שעונים יוקרתיים הפכו בעיקר לסטטוס חברתי והם פריטי אופנה אהובים על קהלים רבים.

נשים וגברים אשר מעוניינים להפגין את מעמדם החברתי או את היכולות הפיננסיות שלהם, רוכשים שעונים יוקרתיים. קיימים שעונים בכמה צבעים ובצורות שונות וכל שעון מקרין אמירה שונה. כמו שרכב יוקרתי מקרין אמירה על הנוהג בו, כך המותג של השעון היוקרתי מקרין כלפי חוץ אמירה על האדם העונד אותו. אפשר למצוא שעונים עם רצועות ייחודיות ממתכת, זהב ועור. אנשי עסקים רבים נבחנים בהתאם לשעון שהם עונדים ולכן הם מקפידים לענוד שעונים יוקרתיים כיאה למעמדם.

מה מייחד את השעונים היוקרתיים?

השעונים היוקרתיים מאופיינים בעיצוב מיוחד אשר עוצב על ידי מעצבי על בטרנדים האופנתיים. הם מיוצרים במפעלים המובילים בעולם ולכן הם באיכות מעולה וברמת גימור גבוהה. השעונים המעוצבים מורכבים מחומרים יקרים ובחלקם משובצים אבני חן נדירות, זהב ויהלומים. לאור זאת העלויות של השעונים היוקרתיים היא גבוהה מאד אך אף על פי כן אנשי עסקים רבים רוכשים כמה וכמה שעונים של מותגים מובילים.

שעונים יוקרתיים

היצע של שעוני יד מובילים

Piaget  – שעון שוויצר אשר משלב פונקציות עם מראה ייצוגי שעון מדויק מאד, רמת הייצור ההנדסית גבוהה בעל מראה מלכותי וקלאסי.

Rolex – נחשב סמל סטטוס של עושר במקומות רבים בעולם. חברת רולקס היא היצרנית הגדולה ביותר של שעוני יוקרה.

Breitling – שעונים המוכרים בדיוק המירבי שלהם. יוצרו לראשונה ב-1884 בעלי מנגנון מכני ייחודי ועצמאי. נחשבים לכבדים מהמקובל.

Patek Philippe – שעון יוקרתי בעל מנגנון חזק ומכניקה מורכבת המעוצב בצורה סולידית.

מגוון של שעונים ייחודיים

שעון ראדו הוא שעון יד איכותי ואלגנטי לנשים . מבית RADO . גוף השעון מורכב מפלדת אל חלד, PVD הפועל עם מנגנון שוויצרי אוטומטי אמין ומדויק.

שעון RADO  אוטומטי יוקרתי לגבר שעון מסדרת Captain Cook שעון מעוצב מלוח שחור תצוגת שנתות אנלוגית, השעון מוקף במסגרת כחולה. ומאד ייחודי בעיצובו. גוף השעון והרצועה עשויים קרמיקה עמידה וחזקה בעל מנגנון אוטומטי שוויצרי אמין בעל הטענה עצמית

שעון RADO אוטומטי יוקרתי לגבר – גם מסדרת Captain Cook מעוצב מלוח כחול בעל תאריכון ותצוגת שנתות אנלוגית השעון מוקף במסגרת אפורה. בשעון קיים מנגנון אוטומטי שוויצי אמין ומדויק הרצועה וגוף השעון עשויים מתכת טיטניום עמידה ואיכותית מאד.

שעון RADO לאישה – שעון אלגנטי בעל מנגנון שוויצי עם הטענה עצמית גוף השעון עשוי קרמיקה.

שעון RADO קוורץ יוקרתי לאישה – שעון יד אלגנטי גוף השעון עשוי פלדת אל חלד בעל מנגנון אמין ומדויק.

שעון RADO אוטומטי יוקרתי לגבר – שעון מבית Captain Cook מעוצב מלוח ירוק מורכב מתצוגת שנתות מלאה ותאריכון. השעון מוקף במסגרת ירוקה. גוף השעון והרצועה מפלדת אל חלד צפופה במיוחד לשעון מנגנון שוויצי אוטומטי אמין ומדויק השעון בעל הטענה עצמית.

המאמר נכתב באדיבות פורטל https://esek.city