רוצה להתחיל עסק? איזה ציוד חובה שיהיה לך בתחום הלק ג'ל

לק ג'ל

תעשיית היופי מבוקשת בעולם המערבי וגם בישראל מאז ומעולם עסק זה הוא מאד רווחי. בשנים האחרונות גוברת המודעות של נשים לגבי אופציית פתיחת עסק מסוג זה כיוון שהוא רווחי. לכן רבות מהן מחליטות ללמוד קורס לבניית ציפורניים ומריחת לק ג'ל. בתעשיית היופי נדרשים פרט לידע התיאורטי גם התנסות מעשית ורכישה של כלים ומכשור. בתום הלמידה יש נשים שפותחות עסק בביתן בתוך מספרה או בקליניקה נפרדת למטרה זו.

נשים אשר מטפחות את עצמן, מגבירות את הבטחון העצמי שלהן. לכן הן נהנות להקיש זמן לעצמן ונהנות להגיע מעת לעת לקליניקה וליהנות מהפינוק האישי ובעיקר מהתוצאה המאהיבה.

אופציות שונות לפתיחת עסק של ג'ל

קיימות אופציות שונות לפתיחת עסק:

  • עבודה מהבית – לנשים אלה מגיעות לקוחות קבועות אשר קובעות הגעה בשעה מסוימת ורק הן מגיעות לטיפול כך שיש פרטיות בין הלקוחה למניקוריסטית.
  • יש הפותחות דוכן בקניונים או חנות עצמאית – עמדות אלה מושכות אליהן נשים המטיילות בקניון.
  • יש המשכירות עמדה בתוך עסק של מספרה או מכון יופי – נשים הבאות להסתפר או לטפח את עצמן במכון היופי מתוודעות גם ללק ג'ל. קיים גם חיסרון של חוסר פרטיות היות שבמכון היופי ובמספרה קיימת תנועה תמידית של לקוחות.
לק ג'ל

הציוד הנדרש בעסק עבור עיצוב ציפורניים בלק ג'ל

מוצרים לציפורניים הוא מורכב מאד וכולל מכונת שיוף לציפורניים. יש כמה סוגים של מכונות שיוף במחירים שונים הן זולים והן יקרים. כמו כן יש לרכוש שולחן לביצוע בניית ציפורניים ומניקור וסטנד ללקים אשר יכיל כמות של בקבוקי לק בשלל גוונים אופנתיים. מעבר לכך יש צורך גם במנורת עבודה מקצועית עם תאורת לד וכיסא נוח הן למניקוריסטית והן עבור הלקוחות, מכונת ייבוש ללק הג'ל ומנורת UV לציפורניים ומחמם פרפין איכותי.

לעבודה השוטפת בעסק נחוצים: פרפין בריח, מגבות, צמר גפן, מפריד אצבעות. ג'לים לבניה ולהארכת הציפורן ועיצובה ולתיקון ציפורן שנשברה במגוון צבעים. כמו כן אבני חן לעיצוב הציפורניים, אבקת אקריל שקוף משמשת לבניית ציפורניים אשר מקנות נראות של מראה טבעי. האבקה מתאימה גם לבניית ציפורניים בשיטת הטבילה ואפשר לרכוש אותה בכמה גוונים אופנתיים וקלאסיים.

הנשים אוהבות מאד ציפורניים עם קישוטים שונים ולכן המניקוריסטית רוכשת מדבקות המיועדות לקישוט קל ועדין של הציפורן. כמו כן מספריים ייעודיות למניקור מסיליקון עבור ניקוי של העור הקשה מסביב לציפורן. בנוסף לכך ראש מניקור – טיפה אדום 14 מ"מ בצורת טיפה מטרתו הסרת נזילות הג'ל על ידי גירוד בקלות ובמהירות.

ציוד דרוש נוסף הוא סטריליזטור נייד חשמלי שהוא חובה במכון ג'ל הוא משמש לניקוי יסודי של כלי הקוסמטיקה כולל ראשים של מכשירי שיוף., צבטיות ועוד. אמבט הניקוי ממיר אנרגיה חשמלית לאנרגיה מכנית ונוצרות בועיות החודרות בצורה יעילה לכל אזור בחלקי הכלים וגורמת לניקוי יסודי של הכלים הטיפוליים.

המאמר נכתב באדיבות פורטל הקוסמטיקה https://www.cosmetics-reviews.co.il