ציוד לתינוק – איפה לעשות את הקניות לפני הלידה

ציוד לתינוק

יש הרוכשים ציוד לתינוק לפני הלידה ויש המעדיפים רק לאחר שהם מחזיקים את הפעוט בידיים. אחת השיטות הנוחות ביותר היא להזמין מאתר אחד את מלוא הציוד לקראת סוף ההיריון. לאחר הלידה כל המשלוח מגיע הביתה המועד הנוח ללקוחות. רכישה באתר אונליין מייתרת את הצורך להסתובב ולחפש פריטים בחנויות השונות. תהליך זה מקצר את הזמן ומקל בכל תהליך ההתארגנות לקראת הלידה.

מגוון של ציוד לתינוק

יש ציוד בסיסי שחייבים לרכוש כמו לדוגמה כיסא בטיחות לתינוק שהוא חובה מגיל 0 עבור התינוק כיוון שהוא מגן עליו כבר בנסיעה הראשונה מבית היולדות הביתה. באתר בריטקס קיים מגוון של כסאות בטיחות לבחירה: וואן 4 לייף – שהוא כיסא בטיחות המיועד לפעוט מגיל לידה ועד גיל 10 עם מנגנון. ניתן להתקינו עם כיוון הנסיעה ונגד כיוון הנסיעה על פי ההנחיות של משרד התחבורה. כמו כן אפשר ניתן לשימוש כבוסטר על פי המידות שנקבעו. יש בכיסא זה מערכת שינוי גובה בעלת 15 מצבים, הידוק בנעילה של שני מצבים ומקום לאבזם החגורות. אחד היתרונות הוא שיש בו ריפוד שאפשר להסירו בקלות כדי לכבס אותו.

גם עגלת תינוק היא צורך בסיסי ויש מגוון גדול מאד של עגלות שכיבה שאפשר להשתמש בהן גם בהמשך כעגלות ישיבה. יש דגמים רבים של יצרנים מובילים ומדור בעגלות בטיב מעולה הנמכרות בכמה וכמה צבעים.

ציוד לתינוק

ריהוט עבור התינוק

לאחר הלידה, זה הזמן לרהט את החדר של התינוק ולרכוש עבורו כמה מוצרים איכותיים ומעוצבים בעלי תו תקן ישראלי.

שידת החתלה היא בין המוצרים השימושיים והחשובים ביותר, יש בחלקו בעליון משטח החתלה רחב ונוח ובשידה עצמה כמה מגירות בגדלים שונים אשר נוח מאד לאחסן בהן את כל סוגי הביגוד לתינוק, טיטולים, משחות ועוד. יש שידות מחומרים שונים כמו מעץ מלא אשר צבועות בגוונים שונים על פי בחירתם של הלקוחות.

מיטת תינוק גם היא עשויה בדרך כלל מעץ מאסיבי, יש כאלו שבשלב השני הופכות למיטות מעבר. כאשר בוחרים מיטה יש עקרונות בסיסיים שיש להתייחס אליהם חשוב שהמיטה תהיה פונקציונלית שתאפשר טיפול נוח בתינוק, היא חייבת להיות בטיחותית ובעלת תו תקן של מכון התקנים הישראלי. המיטה כוללת גם מזרן איכותי שיש להקפיד ולקם אותו על פי הצד המתאים לתינוק הקטנטן.

אפשר לבחור ארון אחסון עבור התינוק הכולל מדפים, עמדות תליה ומגירות רחבות ונוחות. גם הארון קיים בגוונים שונים והמגמה היא לרכוש סט שהוא זהה בנראותו העיצובית וכולל את הארון, השידה ומיטת תינוק.

עבור החודשים הראשונים אפשר לרכוש עריסת תינוק בעלת חמישה מצבי גובה ואפשר להשתמש בה הן כעריסה עצמאית או על ידי הורדת הדופן והצמדתה למיטת ההורים.

פריט חשוב נוסף הוא טרמפולינה שעליה מניחים את התינוק לאחר הארוחה והוא נהנה מהמנוחה הנוחה במתקן זה שהוא אלכסוני ואפשר גם להניע אותו תוך כדי שמיעת מוסיקה.

המאמר פורסם באדיבות פורטל ההורות https://parentszone.co.il/