סקירה מהירה לסוגי סירים הקיימים כיום

סוגי סירים

סט כלי בישול נכון יכול לעשות עבודה קלה של כל מתכון. אם אתם חושבים להשקיע בכמה סוגי סירים חדשים, חשוב שתבינו את הסוגים השונים הזמינים. המשיכו לקרוא כדי ללמוד עוד על סוגי כלי הבישול השונים שאתם צריכים במטבח שלכם.

איזה סוגי סירים יש?

מעל לכל דבר אחר, כלי בישול שאינם נדבקים, בין אם רק סוגי סירים, או סטים של כלי בישול מלאים, הם השקעה שלא יסולא בפז שהופכת את הבישול לבריזה. עם זאת, חשוב לציין שכאשר אתם משתמשים בכלי בישול נון-סטיק, אתם משתמשים בכלים הנכונים על מנת להבטיח שלא תשרטו את ציפוי הנון-סטיק. אפשר למצוא כלי בישול בטוחים לכלי מתכת. סוגים אחרים של תכונות כלי בישול כמו למשל – בטיחות במדיח כלים, עמיד בתנור וסירים ומחבתות עמידים להתנפצות, כולם יוסיפו מאוד לחוויית הבישול שלכם, ויאפשרו לכם להשקיע יותר זמן בהתמקדות ביצירת הארוחה ופחות זמן בבטיחות ובניקיון.

סוגי סירים

כיצד יודעים להבדיל בין סוגי סירים?

קודם כל, חרף העובדה שזה לא אחת ברור מאליו, בכל זאת צריך להקדיש רגע ולהסביר מה בין סיר בישול למחבת, כי הרי מדובר על שתי קטגוריות שונות של כלים – על אף שהן קשורות זו לזו כמובן. באופן כללי, סירים הם כלים עמוקים יותר לעומת מחבתות אשר מספקות משטח עם שוליים נמוכים יחסית. מחבת היא נמוכה יותר ולכם מתאימה יותר לתבשילים ומנות ללא המון נוזלים או בכמות קטנה יותר או לצלייה וטיגון של מאכלים. הנקודה בה סירי בישול ומחבתות פחות או יותר נפגשות היא כנראה סירי/מחבתות סוטאז’, אותם כלים עגולים, רחבים יחסית ועמוקים במידה בינונית, אשר משמשים להכנת מנות באופן המשלב בין מחבת לסיר. הרוב מוחלט חולקים מאפיינים כלליים ומשותפים. אלו כוללים לדוגמה – עשויים ממתכות המציעות עמידות והולכת חום מעולה, בעיקר כי בסירים לרוב מבשלים דברים המצריכים זמן ארוך יחסית. תחתית שטוחה המתאימה להנחה על כיריים. על פי רוב, סירים יהיו עגולים, על אף שחלקם הקטן יכול להיות גם אובאלי.  מכסה מתאים –  מכסה מתאים שיכסה את כל פתח הסיר, כאשר יש סגנונות שונים של מכסים וגם על כך יש לתת את הדעת בבחירה המוצר. דפנות גבוהות.

סוגי סירים – אתם מכירים סירים מלאים?

סוגי סירים מלאים הם סירים גבוהים, בעלי צד ישר עם מכסה. בגלל גודלו הגדול, סיר ציר אידיאלי להכנת ציר או מרק. חפשו סיר בעל ידיות טובות מאובטחות עם ניטים או ברגים עבים לאיכות לאורך זמן. לסירים אלו תחתית דקה המחממת במהירות וטובות לבישול מרק ומרקים קלים יותר. סיר זה הוא גם לעתים קרובות משמש להרתיח תפוחי אדמה או להכנת רטבים קלים.

מידע נוסף על צרכנות וקניות https://tavitstudio.co.il/