לא רק זוהר – למה ציוד גיימינג שווה את הכסף

חוויית משתמש

עולם הגיימינג הוא עולם דינאמי ההולך ומתפתח מרגע לרגע ומפגין יצירתיות אין סופית בכל הקשור למשחקים ההולכים ומתפתחים ובכל הקשור לציוד הנלווה החשוב לחוויית משתמש. כמעט כול בית ברחבי העולם מכיר את תופעת הגיימינג וכמעט בכול בית נוכל למצוא לפחות בן בית אחד אשר בוחר להקדיש שעות על גבי שעות למשחקי מחשב ופעילות ברשתות החברתיות. מחקר אשר נערך בישראל מצא כי תלמידי ישראל נמצאים במקום הראשון בטבלה המונה עשרים מדינות מרחבי העולם אשר משווה את היקף הזמן המוקדש למשחקי מחשב ולזמן מסכים ברשתות החברתיות.

מחשב או קונסולה?

כל גיימר משקיע הרבה מזמנו והרבה מממונו במחשב גיימינג מקצועי בעל חומרה מעולה וכרטיס מסך חזק עם מאיץ גרפי מתקדם טכנולוגית, או לחלופין בקונסולה לגיימרים. מדובר בעולם תובעני בו מושקעים משאבים עצומים. התשובה לשאלה מה יעדיף גיימר ממוצע משתנה מאחד לאחר. בדרך כלל גיימרים יעדיפו לרכוש מחשב על פני קונסולה מהסיבה שלמחשב יש חומרה חזקה ומגוון עצום של משחקים.

מחשב גיימרים מעניק למשתמש הנאה ממבחר כמעט אין סופי של משחקים, מבחר אדיר של ציוד נלווה, ומגרפיקה מדהימה ויוצאת דופן אשר משדרגת את חווית המשתמש . עובדה נוספת להעדפת מחשב על פני קונסולה נעוצה בעובדה שאת רוב המשחקים קל יותר לשחק באמצעות עכבר ומקלדת גיימינג, וכמובן מהעובדה הכוללת את האפשרות ליהנות מעולם בלתי נגמר ומתפתח של ציוד נלווה מתקדם לגיימרים כמו רמקולים מעולים, אזניות איכותיות, קסדת מציאות מדומה ועוד אפשרויות. הציוד ההיקפי משפר את חווית המשחק ומבטיח הנאה רב חושית.

חוויית משתמש

חוויית משתמש טובה עם ציוד גיימינג

ציוד גיימינג הוא עולם שלם הולך ומתפתח והוא כולל מגוון עצום של ציוד המוגדר כציוד נלווה אשר מטרתו היא לשדרג את שימוש הגיימר ולהעניק לו חווית משחק בלתי נשכחת, ולא פחות חשוב, היא גם נוחה. הציוד כולל שלטים, עכברים ומקלדות המיועדים לגיימינג. אזניות, VR מציאות מדומה, כיסאות מרשימים מאוד ונוחים, כאלה המעוצבים ברוח חוויית הגיימינג הסוחפת. הגאים רוטטים וסימולטורים. שולחנות מתכווננים, כוננים קשיחים, מצלמות רשת, דקורציה הכוללת תאורה צבעונית ומרשימה. כרטיסי זיכרון ועוד.

למה ציוד גיימינג שווה את ההשקעה הכספית?

עולם הגיימינג עבור כול גיימר הוא תחביב סוחף אשר מושקעים בו שעות רבות של משחק ומשאבים כלכליים רבים.

ציוד הגיימינג משדרג משמעותית את המשחק ותורם רבות לחוויית משחק סוחפת. כל מוצר נלווה לעולם הגיימינג נותן לנו מענה לצורך שונה. לדוגמה כשמדובר בציוד גיימינג נלווה כמו כיסאות זהו ציוד הכרחי לאור העובדה שהישיבה לאורך זמן מחייבת כיסא אשר מטיב ומאפשר ישיבה נוחה לאורך זמן.

חשוב לשים לב – אם הציוד מתקלקל, לפני שרצים לקנות חדש אפשר לתקן את זה במעבדה למחשבים ניידים

המאמר נכתב באדיבות פורטל הלימודים https://matalomed.co.il/