כמו גדולים – רכבים יוקרתיים בגרסת מיני לילדים

רכבים יוקרתיים

רכבים יוקרתיים ממונעים לילדים הם בעצם דגמים מוקטנים של כלי רכב המתאימים לנהיגת ילדים והם בהחלט בחזקת המתנה המושלמת עבור כל ילד. ילדים אוהבים לנהוג כמו גדולים והרכבים הממונעים מתאימים את עצמם לצורכיהם.

אפיון של רכבים ממונעים

הרכבים נמכרים עם מפרט בטיחותי המתאים כמעט לכול גיל החל במהירות של 6 וולט, ואפילו עם שלט להורים, או בלי, ועד לכאלה המגיעים למהירויות הרבה יותר משמעותיות כמו 72 וולט וכמובן מיועדים לילדים גדולים ומנוסים יותר. רכב ממונע הוא מתנה מושלמת למי שרוצה שילדו יבלה פחות שעות מול מסך. זוהי דרך נפלאה וסוחפת עבור כל ילד המזמנת לו פעילות בחוץ. יש יאמרו שזאת אפילו פעילות חשובה ומלמדת כאשר הילד לומד להיות קשוב לחוקי תנועה בסיסיים ולמיומנויות ניווט ושליטה כבר בגיל צעיר.

אפשר למצוא היום בשוק מבחר עצום של רכבים ממונעים כאלה המתאימים לנסיעת כביש וכאלה המתאימים לנסיעת שטח. ההיצע כולל אופנועים ג'יפים, טרקטורונים, מכוניות יוקרה, ועוד מבחר מגוון של סוגי רכבים כאלה המגיעים עם גלגלים קשיחים או כאלה המגיעים עם גלגלי גומי, ממונעים עם סוללות בעלות הספק משתנה וכמעט אין סוף אופציות מלהיבות. זהו תחביב סוחף ובחירה מצוינת לפעילות חוץ גם לילדים במיוחד עבור כאלה אשר חובבים אקשן ואדרנלין.

רכבים יוקרתיים

איך נדע באיזה ממונע לבחור?

המבחר העצום של רכבים ממונעים לילדים עשוי לבלבל אתכם ולהקשות על בחירתכם. מדובר בהשקעה כלכלית די משמעותית וחשוב ביותר להביא בחשבון מספר שיקולים שיקלו עליכם ויעזרו לכם לבחור את הרכב הממונע המתאים ביותר לילדיכם.

הגודל – הוא אחד מהשיקולים הללו. חלק מהרכבים הממונעים לילדים מתאימים לנוסע אחד וחלק מתאימים לשני נוסעים. אם תרצו שכמה מילדיכם יוכלו לנסוע ברכב הממונע עליכם לבחור בדגם עם שני מושבים.

המלצת היצרן – היא פרמטר נוסף חשוב ביותר לבטיחות הילד. על כול אריזת מוצר ולכול רכב ממונע לילדים קיימת המלצת יצרן שתבטיח את נסיעתו של הילד בבטחה ללא סכנה שיעוף החוצה בעת נסיעה.

ספק כח – רוב הרכבים הממונעים לילדים מגיעים עם רמת מתח של 12 וולט. זוהי הרמה הנחשבת לסטנדרט המבטיח למשתמש מקור כוח אמין היכול לספק נסיעה ללא התעסקות עם סוללות נוספות.

סוללה נטענת – היתרון של סוללה נטענת הוא היכולת להטעין את הסוללה וליהנות מנסיעה ללא התעסקות עם סוללות שנצטרך להחליף כול הזמן. והחיסרון של סוללה נטענת הוא, שבנסיעה במהירות גבוהה או בנסיעת שטח מאתגרת הסוללה עלולה להתרוקן במהירות לפני מיצוי הרכיבה ואז צריך להמתין להטענתה.

שלט בקרת הורים – הוא כזה המאפשר להורה לשלוט ממרחק של 12 מטרים ברכב הממונע ולעקוף את מערכת השליטה העצמאית של הנהג. יכולת השליטה הזאת חשובה ברכבים ממונעים המיועדים לילדים צעירים ומבטיחה נסיעה בטוחה.

סוג הגלגלים – ישנם גלגלי אוויר המתאימים לרכבים ממונעים לילדים גדולים יותר וישנם גלגלי פלסטיק אשר בדרך כלל נמצא ברכבים ממונעים המיועדים לקטנטנים.

אמצעי בטיחות – כמו חגורת בטיחות, התחלת נסיעה הדרגתית, מערכת נעילה לדלתות, והגבלת מהירות גם הם פרמטרים חשובים אשר נרצה להביא בחשבון.

המאמר פורסם באדיבות פורטל https://parentszone.co.il/