חמישה אביזרים מגניבים לתחפושות

אביזרים לתחפושות

כאשר המועד של חג פורים מתקרב בצעדי ענק יש התרחשות בכל בית. הילדים מקדישים מחשבה רבה לרצון שלהם להתחפש ובוחנים הרבה תחפושות ובודקים אביזרים לתחפושות. רבים מהם יעדיפו להתחפש לאחת הדמויות האהובות מסדרות הטלוויזיה, מסרטים, או לחלופין ירצו תחפושות מקוריות.

היצע עצום של תחפושות

אפשר לראות אצל קפטן טוי היצע נרחב מאד של תחפושות בשלל צבעים ודגמים ולכן די קשה לבחור את האופציה המיטבית לכל ילד. בשנים האחרונות האהבה לתחפושות הרקיע שחקים וכמו שבגני הילדים מתחפשים בימים שלפני חג פורים לדמויות שונות ובאים לבושים בפיג'מות באחד הימים, כך יש ילדים רבים שמעוניינים בימי פורים ללבוש בכל פעם בגד אחר וכך להפתיע את הסובבים.

יש כמה אלמנטים בסיסיים שמייחדים את הנראות של כל אחד מהילדים בחג פורים ולכן הילדים בוחנים כמה אפשרויות בכל קטגוריה כדי שהתחפושת שלהם תהיה לא פחות ממושלמת.

פאות של שיער

השיער הוא גורם דומיננטי בנראות של כל תחפושת. אם לדוגמה הילדה מתחפשת לנסיכה, היא תניח על ראשה שיער ארוך ושופע בלונדיני, או שיער אדום ארוך עבור בת הים, שיער פלטינה ייחודי עבור תחפושת של ברבי. במקרים רבים השיער יהיה חלק וגולש ובמקרים אחרים יהיה זה קוקו, תסרוקת גבוהה, צמה, כמה צמות עם קישוטים צבעוניים ועוד.

הבנים מחקים את הדמויות מהסדרות האהובות ויניחו על ראשם פאות שיער של תספורות קצרות או ארוכות בשלל גוונים כמו שחור, חום, ג'ינג'י, בלונד ואחרים. יש דמויות מסוימות שהן קרחות ולכן יהיה זה מעטה גומי על הראש, כך שהמראה יהיה של אדם קירח.

כובעים

הכובעים יוצרים דמויות ציוריות כמו כובע של צייר צרפתי, דמויות של לוחמים שונים כמו כובעי מצחייה צבעוניים, כובעי קאובוי, כובע עם נוצות של האינדיאנים, כובעים של קוסמים, כובע מחודד של ליצן, כובעים ייחודיים כמו אלו של הדרדסים וכובע של נהג אוטובוס. כל כובע הוא מרשים ומסייע רבות לעיצוב הדמות האהובה.

מסיכות

המסכות מסתירות את פני המתחפש ולכן קשה לזהות את פניו, יש אין ספור סוגי מסכות שמאפיינות חיות שונות, דמויות מסתוריות, כיסוי פנים של שחקנים כמו ספיידרמן, איש העטלף ודמויות נשיות רבות כמו הנסיכות ואלזה ואנה.

אביזרים לתחפושות

שרביטים וחרבות

בהתאם לדמות מוסיפים לנראות הכללית גם אביזרים לתחפושות כגון: שרביטים לנסיכות מהאגדות, לכלות ולמלכות. השרביטים קיימים בהרבה אופציות בגווני כסף או זהב. לדמויות הלוחמות מוסיפים חרבות שאפשר לרכוש אותן בכמה גדלים וצבעים, כמו אלו המזכירות חרבות יפניות או חרבות עם שלל צבעים מתחלפים.

תחפושות משפחתיות

הטרנד האופנתי בשנים האחרונות הוא לחשוב על קונספט ספציפי וכל בני המשפחה מתחפשים לדמויות זהות או באותה קבוצה, כמו לדוגמה כולם מתחפשים לדמויות ממשפחת הדרדסים, לחברים מהסרטים של הארי פוטר, ויקינגים, דמויות פוליטיות, ליצנים, אמני קרקס, נסיכות, מלכים, דמויות ממגילת אסתר ועוד. פורים שמח!

המאמר פורסם באדיבות פורטל ההורות https://parentszone.co.il/