8 קורסים מבוקשים שכדאי לכם להכיר

קורסים מבוקשים

כיום אפשר ללמוד כמעט הכול בלי לצאת מהבית, בנוחות מקסימלית ובזמן שנוח לכם. רבים מהמקצועות המבוקשים ביותר בשוק, זמינים ללמידה בקורסים של כמה חודשים, שלאחריהם כבר אפשר לעסוק בתחום ולהתחיל להרוויח. עשינו לכם רשימה של הקורסים המבוקשים, שכדאי לכם להכיר :

יישומי מחשב

אם תמיד רצית להתעסק במחשבים אבל לא יצא לך, עדיין לא מאוחר מדי. אפשר לרכוש בקורס זה מושגים בסיסיים בעולם המחשוב, הכרות עם תוכנות Office והאינטרנט. זהו הקורס הבסיסי ביותר המתאים למי שעדיין לא התעסק בתחום ומעוניין להכיר אותו. לאחר מכן אפשר להמשיך בקורס נוסף.

שיווק דיגיטלי

בקורס זה לומדים איך להשתמש ברשתות הדיגיטליות לצורך שיווק ופרסום. איך מתכננים אסטרטגיה, למי מכוונים את השיווק והפרסום, שימוש יעיל בערוצי השיווק השונים, כתיבת תוכן משמעותי שמניע לפעולה ועוד. הקורס מתאים למי שמעוניין ליצור חומרי תוכן שנועדו לפרסם ולשווק מוצרים ולגרום לקונים פוטנציאלים להמשיך לרכישת המוצר

בניית אתרים

כיום אפילו לקטן שבעסקים יש אתר אינטרנט פעיל, ולא כל בעלי העסקים רוצים או יודעים לבנות אתר אפקטיבי ולכן יש ביקוש רב לבוני אתרי אינטרנט. בקורס לומדים תבניות ותוכנות שונות לבנית אתרי אינטרנט עסקיים, מתי נכון להשתמש בכל אחת ולאיזו מטרה. הקורס מתאים למי שאוהב תכנות בסיסי, יכול להיפגש עם בעל עסק ולהקשיב לצרכיו ולרצונותיו, כדי לבנות עבורו את האתר הנכון לעסק ולשביעות רצונו כלקוח.

גרפיקה ממוחשבת

רואה את העולם בצבעים ובצורות? בקורס זה אפשר ללמוד איך לברוא עולם צבעוני וקסום בעזרת שימוש במחשב ובתוכנות ייעודיות כגון פוטושופ, עקרונות עיצוב וטכניקות שונות. הקורס מתאים לבעלי יכולת גרפית טובה, נטייה אומנותית וראייה מרחבית, מי שאוהב ליצור יש מאין והוא בעל דמיון ויצירתיות.

הכרת שוק ההון

בקורס זה לומדים את מושגי היסוד בשוק ההון, מהן מניות ואיך להיות עם היד על הדופק לגביהן, אלו מסלולי השקעה קיימים בשוק, מהם היתרונות והחסרונות של כל מסלול, ולמי הם מתאימים. הקורס מתאים לבעלי הבנה כלכלית בסיסית שרוצים להעמיק בתחום, להשקיע מכספם כדי לייצר רווחים, תוך נטילת סיכונים כלכליים מחושבים.

כתיבה שיווקית

עסקים רבים פונים לכותבי תוכן שיווקי כדי שיכתבו עבורם דפי מידע במגוון נושאים בעולם התוכן של העסק שלהם, לפרסום בפלטפורמות שונות. בקורס לומדים איך לפנות לקורא בצורה מעוררת עניין, בהקפדה על עברית תקינה ובשילוב מילות מפתח שיקדמו את מאמרי התוכן בחיפוש ברשת. מתאים לאוהבי השפה העברית בעלי כושר ביטוי גבוה בכתב ובחשיבה יצירתית.

מסחר אלקטרוני

הקורס משלב הכרות עם מונחי מסחר בסיסיים, לצד פלטפורמות אינטרנט לביצוע עסקים. תוכנות אינטרנט ייעודיות בדגש על ממשק מול לקוחות לקליטת פרטים וביצוע תשלומים, אמצעי סליקה וניהול משלוחים. מתאים למי שרוצה לנהל חנות אינטרנטית בארץ ובחו"ל.

פרסום ויחסי ציבור

הקורס מתמקד במיומנויות מכירה, טכניקות שכנוע, הכרות עם עולם הפרסום בארץ, ופלטפורמות הפרסום הנפוצות בארגונים מעולמות תוכן שונים. מתאים למי שאוהב לשכנע אחרים, בעל כשרון מכירתי ויכולת ביטוי גבוהה ליצירת קשר עם גורמים שונים.

מי יכול ללמוד את הקורסים המבוקשים האלה ?

אין הגבלה של גיל, כל אחד יכול ללמוד את אחד מהקורסים הנ"ל, בכפוף לתנאי הקבלה של מוסד הלימודים.

מאחר ומדובר בקורסים, כלומר לימודי תעודה, תנאי הקבלה אינם קשים. אמנם הלימודים אינם אינטנסיביים כמו לימודי תואר, אבל יש לקחת בחשבון שמהלך הקורס יהיה צורך להגיש עבודות בית ויהיו אפילו מבחנים.

הלימודים מתאימים לכל מי שמעוניין לעשות שינוי בקריירה שלו, להתקדם או בשביל הכנסה נוספת.

בשיתוף אתר https://matalomed.co.il/