איך מקיטה הפכה להיות הסטנדרט של כלי העבודה החשמליים

כלי עבודה חשמליים

מקיטה היא חברה יפנית שפעילה כבר מעל 100 שנה והיא היום הסטנדרט של כלי עבודה חשמליים. העמידות והאמינות של כלי העבודה של מקיטה גרמו להם להיות מהנפוצים ביותר בכל העולם באתרי בניה וסדנאות עבודה.

בין שזה מברגות נטענות, פטישונים, מסור סרט, משחזות חשמליות ואפילו מפוח עלים כולן נמצאות בשימוש של בעלי מקצוע בין שזה שיפוצניקים, קבלנים ונגרים או חובבים שקונים את כלי העבודה המצוינים של מקיטה בשביל לבצע עבודות בביתם.

שימוש בכלי עבודה ביום יום

היום אנשים רבים אינם רק משתמשים בכלי העבודה רק בשביל לקדוח חור בקיר או בשביל לתלות תמונה, אלא גם יוצרים בעצמם רהיטים ומעצבים בעצמם את החדרים שלהם, ובשביל זה הם צריכים כלי עבודה טובים, איכותיים ונוחים. אלו גם המקרים בהם יש חשיבות גדולה יותר לניידות עם כלי העבודה ולאלחוטיות שלו.

עוד אספקט חשוב זה האמינות של כלי העבודה – כמה זמן החברה היצרנית נותנת אחריות עליו? תוך כמה זמן הסוללה מאבדת מכוחה? והאם צריך לקחת את כלי העבודה לתיקון לעיתים תכופות?

כלי עבודה חשמליים
כלי עבודה חשמליים

מקיטה – הבחירה המוצלחת

נגרים רבים מעידים על כך שמברגות של מקיטה עוזרות להן בפן המקצועי – אם למברגה אין מספיק עוצמה לקדוח את הבורג בתוך העץ מתפוצץ, אבל כשמשתמשים במברגות החזקות של מקיטה הבורג נקדח בקלות פנימה בלי לפוצץ את העץ ובכך מספק תוצאה סופית יפה יותר בין שזה ארון או שידה שאותם בונים וחוסך זמן בתיקונים והדבקות מחדש של העץ.

איך מקיטה גדלה לכאלה ממדים ומה היתרונות של כלי העבודה שלה?

כיום מוצריה של מקיטה מופצים בעשרות מדינות והיא נחשבת למותג מוביל בתחום, אבל הכול התחיל ב-1915 כשמקיטה התחילה כחברה למכירה ולתיקון של מנועים חשמליים. הידע הזה של החברה הוביל לייצורה של מקדחה אלחוטית ראשונה ב-1978 עם סימן ההיכר של החברה גם היום – סוללות מקיטה שנטענות בזמן קצר ומצד שני מספקות זמן עבודה ארוך עם חיי כלים ארוכים.

סוללות מקיטה הפכו להיות אחד הגורמים המרכזיים בהפיכתם של כלי עבודה שלה לפופולריים כל כך. סדרת הכלים הפופולרית של מקיטה V18 על שם בטריות Lithium-Ion נותנת למשתמשים יותר כוח, לזמן ארוך יותר.

היתרונות של מברגות אימפקט נטענות 18V

המוצר הנמכר ביותר מבית מקיטה שנמצא בשימוש אנשים פרטיים ועובדים מקצועיים כאחד הוא המברגות אימפקט 18 V.

מברגות אימפקט של מקיטה עם הסוללות המפרסמות שלהן עובדות בסיבוב קדימה ואחורה, עם הדק חכם, תאורה בילט-אין ואחיזה ארגונומית נוחה. הן נמכרות בגדלים שונים, וגם בצורות שונות כמו מברגות זוויתיות.

משתמשים מקצועיים שזקוקים לסוללה נוספת יכולים תמיד לרכוש בנפרד סוללה ומטען נוספים ולהטעין בצד סוללה נוספת תוך כדי שהם עובדים על הפרויקט שלהם.

עכשיו כאשר ברשותכם קיים כל הידע, אתם יכולים לצאת לפרויקט הבא שלכם עם הציוד הטוב ביותר.

המאמר נכתב באדיבות פורטל העסקים https://esek.city